İçeriğe geç

12 NUMARA ÇILDIRDI! DERBİ ÖNCESİ BAKIN NE YAPTILAR…

12 NUMARA ÇILDIRDI! DERBİ ÖNCESİ BAKIN NE YAPTILAR…

Fenerbahçe taraftarlarında derbi öncesi büyük heyecan sürmeye devam ediyor. Fenerbahçe taraftarları derbi öncesi öyle bir şey yaptı ki, işte haberin ayrıntıları.

Spor Toto Süper Lig’in 26. haftasında evinde Galatasaray ile karşılaşacak. Mücadele öncesinde satışa sunulan biletlerin tamamı tükendi.

17 Mart Cumartesi günü Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi’nde oynanacak ve saat 19.00’da başlayacak maçın biletleri dün satışa çıkmıştı. Satışa sunulan biletlerin tamamının tükendiği bilgisine ulaşıldı.

Fenerbahçeli taraftarlar, Galatasaray derbisinde tribünlerin tamamını dolduracak. 2000 dolayında Galatasaraylı taraftar da kendilerine ayrılan yerde takımlarına destek verecek.

“GALATASARAY’I HER ŞARTTA YENECEĞİZ”

Mahmut Uslu, Fenerbahçe – Galatasaray derbisi öncesinde Beyaz TV’ye yaptığı açıklamalarda şunları söyledi: Her şartta Galatasaray’ı yeneceğiz. Yeter ki birlik olalım. Bu maçı çok fazla düşünmüyoruz.

Önemli olan ondan sonraki maçlar. Galatasaraylıların ne açıklama yaptıkları bizi çok fazla ilgilendirmiyor. Biz kendi işimize bakıyoruz. ’’

Kaynak: FutbolArena